Traktor

Shitet nga: Hysni 13 Shk 14:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Makina : Traktorë
Traktor 539 viti i prodhimit 1988 i regjistruar; ne gjendje te rregullt; mund te nderrohet me vetura dhe shitet me te holla. Per nderrim ka edhe pajisje te tjera qe mund te shihen ne njeren nga fotot.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim