Traktora 5 rakovica dhe 1 frugusan dhe 2 prokolica

Shitet nga: fatmir krasniqi 16 Jan 12:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Makina : Traktorë
shes kta traktora siq shihen ne foto IMT 39 me kabin viti 2001 shum ne gjendje te rregull shes edhe 5 rakovica IMR 65 ne gjendje te rregull me qdo sen siq shihen ne foto shes edhe dy prokolica per traktor 16 beogradit siq shihet edhe ne foto shum e rujte tjetra asht e beogradit 20 per ma shum info na kontakton ne nr 044393909 ju mirpresum .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim