Traktora IMR rakovic 65 IMT39 IMT 33 Rimorke

Shitet nga: fatmir krasniqi 01 Shk 10:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Makina : Traktorë
shes 4 Rakovica IMR 65 ne gjendje te rregull me qdo sen shes edhe 1 Frugusan IMT 39 me kabin siq shihet edhe ne foto shum i rujten viti prodhimt 2001 shes edhe 1 frugusan IMT 33 ne gjendje te rregull punon shum mir kem edhe 2 prokolica 1 beogradit 16 dhe nja 20 kemi edhe pllugj 755 beogradit per ma shum info na kontakton ne nr 044393909
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim