Traktora IMR65 IMT39 dhe mjete tjeta bujqsore

Shitet nga: fatmir krasniqi 06 Dhj 13:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Makina : Traktorë
shes kta traktora siq shihen ne foto IMR 65 rakovic viti prodhimit 90 ne gjendje te rregull me guma te reja me ni fjal tip top shes
edhe ni frugusan IMT 39
me kabin
me
motorr te ri vetum 400
ore pun i ka kem edhe mjete tjera bujqsore 2 par pllugji 755 beogradit edhe 4 freza te llojev te ndryshme siq shihen ne foto kem edhe dy rimorka 20 beogradit .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim