Traktora dhe prokolica e mjete buqjsore

Shitet nga: fatmir krasniqi 23 Shk 19:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Makina : Traktorë
shesum traktora Rakovica 65 Frogosan 39 IMT33 dhe prokolica te lloj
llojshme siq shihen ne foto kem edhe pllugji vllaqa shkepse plehut qesterne siq shihen ne foto etj. Ju mirpresum 044393909
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim