Traktorin me pllug edhe magjinen

Shitet nga: Imerdin 02 Mar 12:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Makina : Traktorë
Sheh traktorin dhe magjinen e cila ben prerjen dhe qarjen e druve sipas deshires
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim