shes golldonin italjan

Shitet nga: burim 20 Tet 13:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 600 EUR

Komuna: Malishevë
Makina : Traktorë
Shes golldonin italjan ngjendje tmir qmimi 1600 ero numri kontaktues 045670850 bejm dhe ndrrim me troktor dhe vetura
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim