shitet

Shitet nga: Faik 04 Sht 18:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 300 EUR

Komuna: Malishevë
Makina : Traktorë
shitet traktorin IMT 539 viti 1988 me Plluq,\vllaqa dhe ramin
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim