traktora IMT39 IMT33 IMR 65 dhe proklica 16

Shitet nga: fatmir krasniqi 12 Jan 16:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Makina : Traktorë
shes kta traktora siq shihen ne foto IMT 39
me kabin viti 2001 shum i rujten shes edhe IMT33 ne gjendje te rregull shes edhe 5 rakovica 65 me goma te reje me shum
ne gjendje te rregull shes edhe 3 Prokolica siq shihen ne foto dy16 beogradit dhe nja 20 e beogardit per ma shum
info
na kontakton ne nr 044393909 ju mirpresum shits dhe blerse i traktorave KRASNIQI...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim