traktora Rakovica 65 frogosana 39 Rimorke

Shitet nga: fatmir krasniqi 09 Mar 11:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Makina : Traktorë
shesum traktora 4 rakovica IMR 65 dhe 3 Frugosana IMT 39 siq shihen ne foto jan te viti 97 .93 89 shesum edhe rimorka 16 dhe 20 kemi edhe pllugji vllaqa per ma shum info na kontakton ne nr 044393909 ju mirpresum .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim