traktora iMR65 IMT39 Masyy 135 PRokilica

Shitet nga: krasniqi 15 Dhj 15:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Makina : Traktorë
Shes kta traktora siq shihen ne foto IMR 65 IMT 39 me kabin dhe pa kabin te viti prodhimt ky pa.kabin asht 93 ky me kabin 88 shes edhe ni masyy frugusan 135 I ardhur nga zvicrra shum I rujten shes edhe 4 prokilica siq shihen ne foto 20 trepqes dhe 20 beogradit per ma dhun info na kontakton ne nr 044393909 044879285
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim