traktora rakovica 65 Frugusana 39 IMT33

Shitet nga: fatmir keasniqi 23 Shk 19:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Makina : Traktorë
shesum traktora 3 Rakovica IMR 65 te viti 91 .88 86 ne gjendje te rregull me qdo sen shesum edhe 2 IMT39 frugusana dhe 1IMT 33 me kabin siq shihet ne foto ne gjendje te rregull shesum edhe mjet tjera bujqsore siq shihen ne foto pllugj beogradit e shum llojve vllaqa shkeps plehut serpikse per grun te 700 litrave 5 prokolica 16 dhe 20 qesterne te ujti siq shihen ne foto ju mirpresum KRASNIQI per ma shum info na kontakton ne nr 044393909
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim