biciklet

Shitet nga: qlirim 19 Mar 20:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2015
Komuna: Malishevë
Motoçikleta : Sportiv
Prodhuesi: Buell
Modeli: Kros
shesh ose ndrroj biciklet sportive e sapoardhur mga italia , me goma te hilla sportive shuum e bukur dhe e shpejt , e ndrroj me biciklet te re me amortizera dhe siqe , ose me
pare e shes cmimi 350 euro
0038649641504 viberi
blers serioz Faleminderit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim