Dy guma me 4 sherafa

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: lumi 02 Mar 18:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Pajisje : Goma dhe Bandazhet
dy guma me 4 sherafa jan ardh prej italije 155.SR 15 numri telit 049424419 kumtat jan te reja
110 ero
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim