GOLF 2 1.6 DIZRL U SHIT NGA (FATLUMI) FLM MERRJEP

Shitet nga: FATLUM 13 Shk 21:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
<> GOLF 2 1.6 DIZEL I THJESHT 40kw (Ekstra I Rujtum)-89 8 MUJ RKS<>

-SHES GOLF 2 1.6 DIZEL 40kw Hargjon shum Pak

-FABRIKISHT 40kw

-GOLFI KURRE SKA QEN BENZIN FABRIKISHT DIZELL - NUK NIHET QE ESHTE DHEZUM-

-PODIN E KA ARRE PA ASNJE GRRITHE ME GARANCJON

-VITI I PRODHIMITE 89 MODELI 90 E 91 MAT RUJTUM SE GJANE FJALA E FUNDIT E GOLFIT

-ME LIBRA TE SERVISITE - ME LIBREZ TE GJERMANIS - ME LETER TE DOGANES

-NJE PRONARE Gjermani-Kosove ME GARANCJONE DALIN DY PRONARE VETURA IPET FAL

-I REGJISTRUARE NE RKS 8 MUJ -Nemer Tem ( HIPOTEK NUK ESHTE ) 100%

-MUND TE VERIFIKOHET KU DONI JU.

-MA SHUM KA NEJT SE QE ESHTE VOZITURE NE VITIN 09 - 03 - 2005 ESHTE DOGANU DHE RIGJISTRU

-PER GOLF 2SH MOSU LODHNI NEATE DREJTIM QE KENI ME GJET MATE MIRE DHE MATE RUJTUM

-SI BRENDA PO ASHTU EDHE JASHTE

-GOLFI ESHTE I SERVISUM ME GARANCJONE ME DATEN 20 - 01 - 2014 KOMPLET SERVISET E KRYME

-AKUMLLUATORIN e ri 80 AMP ME 2 VJET GARANCION

-RRYPIN E DHAMZORE TE NDRRUM ME 10-01-2014

-ULJEN E RE ------ FILTERIN E AJRIT------- FILTERIN E NAFTES

-EKSTRA KA:

* CENTRALL

* 5 SHPEJCI

*FELLGA SHUM TE BUKRA 14sh

*KUK TERHECESE PER RIMORKIO

* FARAT I KA KRISTAL

* SHTOPAT I KA KRISTAL FABRIKISHTE - GTD

* 4 GOMAT E DIMRIT

-2 QELSA FABRIKISHT

-NGJYRE E KUQE METALIKE PA ASNJE GERVISHJE QE MUND TE SHIHET , SHUM E RUAJTUR

-QMIMI ESHTE I VOLITSHEM SHUME

-SMS MOS DERGONI

-VREJTJE VETURA GJINDET NE MALISHEV

-NA KONTAKTONI NE NUMRIN

-DRRIM IMUNSHUM
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim