bejm hapjen e puseve'(bunarve)

Shitet nga: vesim 24 Nën 16:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Viti: 2015
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 0 - 4 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Malishevë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Acura
Modeli: NSX
HAPIM PUSE(BUNAR) NE TERENE TE FORTA DHE TE BUTA TEL 044 842 887 OSE 049 835 875
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim