Audi 80 -91

Shitet nga: Zenun Hoxha 15 Mar 19:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 500 EUR

Komuna: Malishevë
Shes Audi 80 motori 2.0 benzin , prodhim ne muajin e 11 te vitit 1991, eshte komod dhe shume i ruajtur, regjistrim ka deri me 11.04.2015, i ka 136.200 km te kalume. Per me shum informacion kontaktoni ne nr . e tel. 045/246053
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim