Audi 80 dizel -89

Shitet nga: Shaip shala 22 Pri 20:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

850 EUR

Komuna: Malishevë
Shes Audin dizel 1.6,eshte ne gjendje te rregullte,gjamat dhe pasqyret i ka me rrym,regjistrimi i ka dal qe nje muaj
punon shume mire dhe shpenzon shume pak.Beje edhe nderrim
Nr i tel 044365708
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim