Audi A4 1.9 tdi -02

Shitet nga: qlirim 17 Shk 20:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 500 EUR

Komuna: Malishevë
shitet audi a4 1.9 tdi , 96 kw , 2002 , vetura eshte ne gjendje shum te mir , ka felga 18 coll te ardhura nga zvicrra , po ashtu kam edhe goma te dimrit se bashku me bandash te tjer 15 coll , qe qdo stin ja ndrroj , seviset ja kam ber rregullisht , makina eshte si per te ri si per familiar shum e mir dhe komode per ta vozitur ka 6 shpejtsi , dhe te kaluara 22000 km , cmimi 6500€ ..
personi kontaktues

Qlirim krasniqi 049170037
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim