Audi 80

Shitet nga: Muhamet 10 Sht 16:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 1990
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Malishevë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: 80

Përshkrimi:
Shes veturen Audi 80 1.8 benzin Vetura posedon Ngjyra e zez. Metalike Centrall Gjamat elektronik Full ingjeksjon Alarm Fellne me guma te dimrit Vetura esht e qlajmrume. Dhe nuk ka denim 140.000. Km original 044291861-- 049566924
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim