SUBJEKT

Shitet nga: Alban Berisha 19 Shk 19:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 700 EUR

Viti: 1989
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E verdhë/artë
Komuna: Malishevë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: 80
Shesë veturen e tipit Audi ne Gjendje te rregulltë, 4 dyer, Dizel motorri 1.9,dhe me afat kohor te regjistrimit12muaj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim