Shitet vetura

Shitet nga: ZAIM MORINA 09 Pri 20:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 1989
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Malishevë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: 90
Vetura eshte ne gjendje te rregullt..si dhe e ruajtur, me goma te veres dhe te dimrit me gjith fellne, Si dhe nje vit regjistrim..Pres bleres serioz..!!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim