Audi A1 -10

Shitet nga: Milazim Zebra 01 Jan 17:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 000 EUR

Viti: 2010
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 0 - 4 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E zezë
Komuna: Malishevë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A1
Te nderuar konsumator kjo qka e lexuat esht e vertet un do tjau jap Audin per nje Nuse me Letra Numri so i vertet pothuajse mos telefononi vetem dua nje nuse dhe Kerri do te jet i juaji, un ikam 31 Vjet dhe e dua nje rob shpie, Te flasim pak per kerrin kerri o i mir karburanti o Naft, i vitit se di, Fotoja esht para 2 vitev tani esht me i bukur ndersa ngjyra esht e zez, Kush le te doj maspari dua Foton e nuses per te hyr ne negociata dmth ne marrveshje.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim