Shes Audi a3 me targa te gjermonis

Shitet nga: Bashkim 15 Dhj 20:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 500 EUR

Viti: 1997
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E zezë
Komuna: Malishevë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A3
Pershendetje
Shes makinen e tipit Audi 1.6 Benzin 1997
Vetura eshte ne gjendje te mire optike dhe teknike
Punon shum shum mire
Posedon klim automatik tip tronic
Gjamat elektrik
Gomat e dimrit
Farat dritat e modelit te ri s3 xenon
Ka dhe shum gjera ekstra
Qmimi 1500 i diskutueshem
Tel
045546015
Ne viber ket nr +4917627590083
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim