AUDI A4 2.0 tdi 2006

Shitet nga: besmir 01 Jan 09:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

7 000 EUR

Viti: 2006
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E zezë
Komuna: Malishevë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A4
Vetura ka gjitha serviset ne rregull dhe full extra
Tel 044/049--254--640
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim