Audi 1.9 Disel

Shitet nga: Sami Gashi 08 Tet 09:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 500 EUR   55 000 EUR

Viti: 2002
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Malishevë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A4
Vetura esht ne gjendje shum te rregullt esht e ruajtme si brenda ashtu dhe jasht Regjistrim Rks deri me 04.07.2016
Marshi Manual
Ngjyr e Zez
Fellne Alumin Me Guma te Mira
Mbyshja Qendrore Central
Karrika me nxemje
Drita Ksenon
Kubikazha 1.9 TDI
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim