Audi A4 -04

Shitet nga: qlirim 28 Mar 18:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

7 200 EUR

Viti: 2004
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Malishevë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A4
shes veturen audi a4 karavan 1.9 tdi i te kuqe 96kw e doganuar ne janar te kti viti dhe e regjistruar , ka po ashtu servisun e kryer per 15 mi km , fellga shuum tbukura 18 coll me goma vere
dhe fellga extra nr 16co me goma dimri
me nje fjal vetura eshte tip top
nr per kontakt 0038649641504 viber
cmimi 7200€ pak i diskutueshe.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim