Shitet

Shitet nga: Krenar 24 Shk 15:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 300 EUR

Viti: 2004
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Malishevë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A4
Shitet Audi A4 ne gjendje shume te mire dhe pa asnje defekt. Eshte e ardhur nga jasht dhe ka tabela 07, une e kam regjistruar dhe e kam vozitur vet. Per informata me te hollsishme thrr ne numrin tim 049316083, mund te shkruani edhe ne viber.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim