Audi A6 2.5 tdi

Shitet nga: granit 20 Shk 17:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 550 EUR

Viti: 1997
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Malishevë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A6
Shes Audi a6 2.5 dizell tdi.esht ne gjendje shum te mir teknike dhe optike.esht me targa te sllovenis.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim