Audi a6 3.0 2005

Shitet nga: Blerim 31 Jan 16:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

8 200 EUR

Viti: 2005
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Malishevë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A6
Shitet audi a6 3.0 kuatro 2005 bej ndrrim e makina mete vogla dhe kamionet dubel kabin
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim