Audi a6 quatro

Shitet nga: Selim 05 Shk 08:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 800 EUR

Viti: 2004
Transmetuesi: Steptronic / Tiptronic
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E gjelbër
Komuna: Malishevë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A6
Audi a6 quatro likur karrigat me nxemje para dhe mrapa rexhistrim deri ne mujin e9.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim