BMW M5 dizel -00

Shitet nga: Qendrimi 17 Mar 20:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Shes bmw M5 dizel esht ne gjendje te shkelqyshme per mrenda esht likur bmw esht me gjitha senet me klim 8 airbag cenxor parkingi e tej bmw ka rigjistrim edhe 6 muaj baj edhe ndrrim me X5 Apo golf 5 bmw ka qmimin 8200 full opcion ju mir pres qendrimi tel 044166716 ipko dhe viber 049294831
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim