Rent A Car BELGA BMW 320D €250 per 10 dite!!!

Shitet nga: Rent A Car BELGA Sot 11:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

250 EUR

Viti: 2001
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Malishevë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Seri 3 / BMW
Modeli: 320
Rent A Car " BELGA " VETURË PËR TË GJITHË!

TEL: +38345450454 viber/ whatsapp

TEL: 049303591

viber/ whatsapp: +32484554449

#TRANSPORT PA PAGESË DERI NË AEROPORT# ----------------------------------------------------------

Leshojme vetura me qira te llojeve te ndryshme per me shum mund te na kontaktoni

15€ dita: me kusht qe te merrni veture me qera per 10 dite dhe me shume Opel Corsa

Rent a Car BELGA gjindet ne rrugen Nënë Tereza ne Prishtinë (rruga Prishtine - Fushe Kosove te pompa Kabashi Petrol).

Jemi aty ku jeni ju.

Prishtine, Kline, Peje, Istog, Drenas, Malisheve, Fushe Kosove, Skenderaj, Decan, Gjilan, Ferizaj, Prizeren, Gjakove....

Rent a Car BELGA / Vetura me Qera / Qmimi fillestar prej 14,99, Përfitoni nga ofertat më të mira duke filluar prej vetëm 14,99€ 24/H.

Mos shpenzoni më tepër:

Rent A car " BELGA " VETURË PËR TË GJITHË!

#Veturat tona i plotesojn deshirat tuaja
#Te sigurta per ju dhe familjet tuaja
#Free kmm
#Gjithmone sherbimet me te mira per ju
#Nxitoni dhe rezervoni nese deshironi te kurseni dhe ti kaloni pushimet tuaja sa me mire
#Ju garantojmë cilësi dhe siguri.
#24/H asistencë

#TRANSPORT PA PAGESË DERI NË AEROPORT

TEL: 045 450 454 viber/ whatsapp: +38345450454

TEL: 049 303 591

viber/ whatsapp: +32484554449
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim