Citroën

Shitet nga: Fita 16 Sht 20:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 400 EUR

Viti: 2000
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Malishevë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Citroën
Modeli: Berlingo
është ne gjendje te mir . cmimi eshte 2400 i diskutueshem kam ble vetur tjeter dhe pom duhet me hek. Pick up eshte ne gjendje shum te mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim