Citroen C5-2003

Shitet nga: Kushtrim 15 Shk 20:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 000 EUR

Komuna: Malishevë
Shitet dhe nderrohet Citroen C5-2003-2.2dizell-1vit regjistrim
Eshte ne gjendje shume te rregullt po ashtu eshte i rujten si mrena ashtu edhe jasht,goma e dimrit, bej nderrim me naj vetur
Mund te kontaktoni edhe ne viber.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim