Citroen Jumpy -98

Shitet nga: Valon Hoti 24 Shk 23:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Shes veturen, Citren Jumpy, vetura eshte ardhur nga jasht, dhe nuk eshte perdorur aq.
Vetura posedon kete performance:
- Dizel
- Viti i prodhimit 1998
- Marshi, "manual"
- Sistem Klimatik
- Regjistrim deri ne muajin e 4 (prill).
Veturen mund ta ndrrojm, me ndonje vetur caddy.
Marrveshja rreth qmimit apo ndrrimit te vetures eshte e diskutueshme.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim