Fiat Fiorino 1.7 D -97

Shitet nga: Jetlir 22 Tet 08:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
She Fiat Fiorino 1.7 disel. Viti i prodhimit 1997. I regjistruar per

her te pare ne kosove dora e pare jam un qe e kam. Ne gjendje

shum te rregullt, vetura eshe shum ekonomike dhe shpenzimet

i ka te vogla e ruajtur dhe e servisuar, goma te dimrit dhe e

regjistruar deri ne qershor 2015. Bejm edhe ndrrime .

Numrat kontaktues : 045/357-125
049/101-488
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim