Fiat Punto 1.2 Benzin

Shitet nga: Avdullah Hoti 19 Sht 16:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 000 EUR

Viti: 2000
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Malishevë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Fiat
Modeli: Punto
Fiat Punto:
- Benzin
- 1.2 kubik
- viti i prodhimit 2000
- Klimë funksionale
- Dritat me llupe
- Gomat Continental të verës
- timonin dy opcional
- pesë dyer
- air baga
Ndrrim nuk bajë dhe qmimi i është i diskutueshëm
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim