Fiat punto 1.2 Benzin

Shitet nga: faruk 22 Shk 17:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 1994
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Malishevë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Fiat
Modeli: Punto
Edhe 1 vit ka sigurim dhe eshte ne gjendje shume te mire
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim