Ford Fiesta

Shitet nga: Alush 02 Sht 20:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 000 EUR

Viti: 1990
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Malishevë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Ford
Modeli: Fiesta
Ford Fiesta 1.1
Benzinë
Viti i Prodhimit 1990
Ngjyra e Kuqe
Vetura eshte e Ruajtur si Brenda ashtu dhe jasht
Ka regjistrim deri më 23-03-2016
Me 5 Dyer
Me 2 Çelësa
Mund te na kontaktoni ne numrin 044-362-772
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim