Ne i Blejm Veturat me Aksident bllokume defekT

Shitet nga: Esat bojku 25 Dhj 17:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

7 555 EUR

Viti: 2004
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Malishevë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Ford
Modeli: Fiesta
Ne i Blejm qdo lloj veture me defekt dhe aksident bllokume rrotullume djegur etj, veturat qe i marrun parasysh mund te jen pa dhe me dogan nuk osht me rendsi kubikazha apo defekti per ma shum kontakto ne tel ose viber gjindemi ne ter kosoven kudo qet ndodhet vetura ju lusim vetem oferta serioze dhe per qmime mund te na ofroni ju dhe na mund ta bejm vlersinim prap me marrveshje te dy anshme viber kontakt +38649358144
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim