Ford Focus

Shitet nga: valon 03 Shk 19:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 1999
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Malishevë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Ford
Modeli: Focus
shes nderroj ford focus viti 1999
makina ashtt ne gjendje te rregullt
arsyeja qe e hjeki asht qe kam dy vetura
e nuk me duhen dy vetura
1.8 benzin
me 20 euro un vet 200 kilometra ikam ba edhe i baj
vallant hidraulik dhe levizes
kypeki hapet me pull
VEREJTJE
masken e par e ka ngjyr te zez sepse mA kaN PAS GRRITH FMIJA VETEM MASKEN pas grrith pak
Flm, per mirkuptim per me shum informata
me kontaktoni ne emal ad
per_ty_18@postribe.com
alarm etj etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim