GOLF 2 1.6 TURBO DIZEL U SHIT NGA (FATLUMI) FLM..

Shitet nga: FATLUM 13 Shk 21:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 650 EUR

Komuna: Malishevë
GOLF 2 1.6 TURBO DIZELL( Nuk nihet qe eshte dhezum )

VITI I PRODHIMIT

GOLLFI HARGJON SHUM PAK NUK MUNDI ME BESU EDHE VET

1 VIT REGJISTRIM RKS

GARANTOJM PER VETUREN

QE NUK ESHTE HIPOTEK NE ASNJE BANKE 100%

EKSTRA KA:

5 SHPEJCI

BRANIK TE GJAN

GOMA M+S

GOLFI E KA NGJYREN E ZEZ TE

FABRIKES ME GARANCJONE

PODIN E KA SHUM SHUM TE MIR

INTERJERIN MBRENDA E KA SHUME TE RUJTUME

SIQ SHIHET EDHE NE FOTO

PER GOLF DYSH MA TE MIRE

DHE MA TE KOPLETUM NUK GJANI VEQ LODHNI

PER MA SHUM INFO:

THIRRNI PREJ ORES 08:00 E DERI
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim