GOLF 2 1.6 TURBO DIZEL U SHIT NGA (FATLUMI) FLM..

Shitet nga: FATLUM 13 Shk 21:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 450 EUR

Komuna: Malishevë
SHES GOLF 2 1.6 DIZELL 40 kw ( Nuk nihet qe eshte dhezum )

VITI I PRODHIMIT 89

GOLLFI HARGJON SHUM PAK NUK MUNDI ME BESU EDHE VET

5 MUJ REGJISTRIM RKS

GARANTOJM PER VETUREN QE NUK ESHTE HIPOTEK NE ASNJE BANKE 100%

EKSTRA KA:

5 SHPEJCI

KORRIKA GOLF 3 SHIT SHUM TEBUKRA

ME GOMA TE REJA M+S

BRANIK TE GJAN GOLFI E KA NGJYREN E KUQE TE FABRIKES

SIQ SHIHET EDHE NE FOTO

PER GOLF DYSH MA TE MIRE DHE MA TE KOPLETUM

NUK GJANI VEQ LODHNI


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim