GOLF 2 1.6 TURBO DIZEL U SHIT NGA (FATLUMI) FLM..

Shitet nga: FATLUM 13 Shk 21:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 550 EUR

Komuna: Malishevë
SHES GOLF 2 1.6 DIZELL( Nuk nihet qe eshte dhezum )

GOLFI KA QEN GJITHMON DIZELL KURR NUK KA QEN BENZINS

VETURA ASHT VOZITUR NGA 1 PRONAR PREJ VITIT 2004

VITI I PRODHIMIT 90

GOLLFI HARGJON SHUM PAK NUK MUNDI ME BESU EDHE VET

4 MUJ REGJISTRIM RKS

GARANTOJM PER VETUREN

QE NUK ESHTE HIPOTEK NE ASNJE BANKE 100%

EKSTRA KA:

5 SHPEJCI

CENTRALL

4 GOMAT TE REJA

GOLFI E KA NGJYREN GJELBER METALIKE TE

FABRIKES ME GARANCJONE

KARRIKA OSFIX ( Model I veqante )

SIQ SHIHET EDHE NE FOTO

FARAT I KA KRISTAL

SHTOPAT I KA KRISTAL TE GTD

PER GOLF DYSH MA TE MIRE

DHE MA TE KOPLETUM NUK GJANI VEQ LODHNI

GOLFI ESHTE I SERVISUM ME GARANCJONE ME DATEN 20 - 11 - 2014

KOMPLET SERVISET E KRYME

- ME GARANCJONE - 20 NET MERR GOLLFI

DHEZ BATERIN E RE ULEN + ANTIFRIZINETJ

- NGJYRE GJELBER METALIKE PA ASNJE GERVISHJE

QE MUND TE SHIHET , SHUM E RUAJTUR

VREJTJE VETURA GJINDET NE MALISHEV

VETURA DHEZ NE MENGJES PA PROBLEM

NE QFAR DO MRAZI

QMIMI SHUM I VOLITSHUM

PER MA SHUM INFORMATA KONTAKTONI NE NURAT

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim