Golf 2 dizell 1.6 -86

Shitet nga: Granit 07 Pri 14:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

700 EUR

Komuna: Malishevë
Shes gollf 2 dizell 1.6.gollfi asht ne gjendje shum te
mir.si ne trapa ashtu dhe ne motorr.regjistrim deri
05:05:2015.per dokumente garantoj.pres bleres serioz.flm
per mirkuptim!!!!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim