Golf 2 dizell 1.6 -86

Shitet nga: Granit 08 Pri 12:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

700 EUR

Komuna: Malishevë
Shes golf 2 dizell 1,6.gollfi asht ne gjendje perfekte
ne motorr.amortizim dhe trapa.regjistrim deri
me: 05:05:2015.,,,,per dokumente garantoj....
pres bleres serioz..flm per mirkuptimm..!!!!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim