Golf 2 dizell 1.9 turbo -86

Shitet nga: Granit 07 Pri 14:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 000 EUR

Komuna: Malishevë
Shes golf 2 dizell 1,9 turbo.gollfi asht ne gjendje
shum te mir .asht i qlajmrum por denim nuk ka..
gollfi ka extra karrikat vollanin.si dhe motorrin e
gollf 3.per dokumente garantoj.pres bleres serioz.flm
per mirkuptim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim