Hyundai H-1 dizel -04

Shitet nga: Semedin Bytyqi 01 Dhj 21:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2004
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Malishevë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Hyundai
Modeli: H-1
Kombi është me dy ulëse dhe mbrapa ka hapsir të mjaftushme .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim