Lancia lybra 2.4 diesel 140 ps viti 2000 kmm 14..

Shitet nga: lancia 14 Pri 13:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Komuna: Malishevë
Shitet lanciaa servisin e ka te krym frenat e nrrume llagerat as 1 cent mas me investu ne too asht 2.4 diesel i ka 2 par goma 1 par te dimrit dhe 1 par te veres me fellga.. vetura gjendet ne zvicerr .. per informata me te hollsishme kontak në numrin e tel . 049142487.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim